Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Záchranná stanice Pavlov zve na poslední komentované prohlídky této sezóny

/
/
/
1086 ZobrazeníO třetím zářijovém víkendu budou mít všichni milovníci ptáků i savců poslední možnost navštívit zvířecí obyvatele Záchranné stanice Pavlov u Ledče nad Sázavou v rámci komentovaných prohlídek s průvodcem. Uskuteční se v 13.00 hodin, pokud se sejde více jak šest zájemců tak také v 10.00 a v 15.00 hodin.

„Obvykle naše návštěvnická sezóna končí se závěrem září, nicméně, vzhledem k současné epidemiologické situaci, jsme se rozhodli, že víkend 19. a 20. zajistíme poslední prohlídky areálu stanice s průvodcem. Pokud by později větší skupiny měly zájem o návštěvu venkovních prostor, je možné se domluvit individuálně,“ uvedl ředitel stanice Zbyšek Karafiát s tím, že venku je po menších skupinách možné zajistit bezpečné rozestupy.

Do konce září a po individuální dohodě i v pozdějších termínech budou moci zájemci stálé obyvatele stanice, jako například lišáka Lukáše, vydru Máju nebo výra velkého Kubu navštívit. „Komentované prohlídky s pracovníkem stanice nahradíme povedeným papírovým průvodcem, a tak se návštěvníci nemusí obávat, že bychom je ochudili o plnohodnotný zážitek,“ vysvětluje s úsměvem Zbyšek Karafiát.

Pokud se k nám chystáte s větší skupinou, je vhodné se dopředu informovat na telefonním čísle 734 309 798 nebo e-mailem stanicepavlov@seznam.cz.
Jen za letošní rok Záchrannou stanicí Pavlov prošlo na 900 zvířat. Přitom přes 50 % z nich se úspěšně vrací do volné přírody.

  • Facebook
  • Twitter