Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Za Igráčkem do třebíčského Alternátoru

/
/
/
528 ZobrazeníIgráček v rámci svého letního turné po Vysočině zavítá v sobotu 14. srpna do třebíčského Ekotechnického centra Alternátor. Organizátoři na tento den připravili spoustu zábavných úkolů pro malé i velké děti. Za jejich splnění dostanou účastníci zajímavé odměny. Otevřeno bude jako každou sobotu od 10.00 do 17.00. Vstupné bude po celý den zdarma.

Akce je součástí projektu Vysočinou s Igráčkem, který vyvrcholí v sobotu 28. srpna v Outdoor resortu Březová Igráčkovým festivalem plným zábavy. Vstupenky na tento jedinečný festival můžete vyhrát ve fotosoutěži. Stačí navštívit od 1. června do 20. srpna alespoň tři dětské turistické cíle a pořídit na nich fotografie s postavičkou Igráčka tak, aby byla daná lokalita jasně patrná. Fotografie ze tří navštívených míst pak už jen stačí přidat do jednoho příspěvku a zveřejnit na svém Instagramu či zaslat soukromou zprávou na facebookovou stránku Vysočina Tourism (@vysocinaregion). Soutěžní příspěvek musí obsahovat tři fotografie a být označen #vysocinousigrackem a @vysocinaregion. Slosování soutěžních příspěvků se uskuteční 23. srpna.

Cestovatelský deník pro děti

Alternátor je také jedním z míst, kde je možné zakoupit Cestovatelský deník, který může být dobrým pomocníkem pro plánování návštěv dětských turistických cílů. Deník vydal Vysočina Tourism, jenž je organizátorem akce Vysočinou s Igráčkem.

  • Facebook
  • Twitter