Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Výstavba komunitního centra ve Vepříkově

/
/
/
1012 ZobrazeníVe Vepříkově na Havlíčkobrodsku se místní rozhodli postavit komunitní centrum ve stávajícím objektu zdejšího obecního úřadu (OÚ). Z větší části jim pomůže dotace. 

V rámci projektu bude vybudován bezbarierový vstup do budovy, výtah do prvního patra budovy, kde se bude nacházet klubovna pro 28 návštěvníků, kterou budou využívat všechny spolky a jednou týdně by sem měl dojíždět sociální pracovník. Bude vybudováno nové sociální zařízení, které bude také bezbarierové. První patro budovy OÚ by tím mělo najít další využití. Stavební firma začala s pracemi v lednu 2019 a v červnu letošního roku předá komunitní centrum do užívání.

„Projekt na výstavbu komunitního centra je financován z integrovaného operačního program přes MAS Královská Stezka. Celkový rozpočet je 2,5 milionu korun a dotace činí 80 %,“ uvedl Petr Bárta, starosta obce Vepříkov.

  • Facebook
  • Twitter