Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Výstava Region Press Foto 2022 v Jaroměřicích nad Rokytnou

/
/
/
252 ZobrazeníReportážní i výtvarné fotografie ze šestnácti tištěných i internetových médií Vysočiny jsou k vidění v prostorách jaroměřické radnice. Výstavu Region Press Foto 2022 pořádá město Jaroměřice nad Rokytnou ve spolupráci se Syndikátem novinářů Vysočina do 30. června.

Jde o jubilejní desátý ročník výstavy, která představuje rozmanitost médií v regionu Vysočiny. Fotografie jsou od profesionálních i amatérských fotografů a představují zajímavou směsicí dokumentárních, reportážních i výtvarných děl.
„Všem redakcím, které se výstavy fotografií účastní, děkujeme za spolupráci. Je vidět, jak pestrá a kreativní média na Vysočině máme. Snaží se velmi dobře pracovat s fotografiemi a posouvat se v tomto ohledu dále dopředu,“ uvádějí za pořádající Syndikát novinářů Vysočina Jaroslav Paclík a Petr Klukan.

Výstava je koncipována jako putovní a v Jaroměřicích nad Rokytnou si ji mohou zájemci prohlédnout na náměstí Míru 2 v těsném sousedství zámku ve všední dny od 8.00 do 12.00 a v pondělí a ve středu navíc i odpoledne od 13.00 do 17.00.
„Expozice je jednou z akcí Syndikátu novinářů Vysočina v letošním roce. Na konci dubna si připomeneme 140 let od narození Jaroslava Haška, světoznámého autora Osudů dobrého vojáka Švejka v sobotu 29. dubna v Lipnici nad Sázavou vyhodnotíme soutěž v psaní humoristických povídek,“ doplnil Jaroslav Paclík.

Na výstavě Region Press Foto 2022 se představují:
Brtnický zpravodaj, DNES, Horácké novinky, Jaroměřický zpravodaj, Jihlavské listy, Jihlavské noviny, Jihlavský deník, Naše město, Počátecký zpravodaj, Polenský zpravodaj, Telčské listy, Třebíčské noviny, Třebíčský deník, Třebíčský zpravodaj, Vysočina–news.cz, Žďárské noviny

  • Facebook
  • Twitter