Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kapela Nazareth potěšila v Brodě své příznivce

/
/
/
492 ZobrazeníV Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě se v pátek 7. dubna uskutečnil koncert legendární skupiny Nazareth. Předkapela z Domažlic The Papper Jack určitě na své vystoupení nezapomene stejně jako diváci.

„Překvapila nás nabídka zahrát si jako předkapela v Havlíčkově Brodě. Je to pro nás velká příležitost. Zítra v Brně nehrajeme,” uvedl basák a zpěvák Andy Budka ze skupiny The Papper Jack.

Skupina Nazareth začala koncert skladbou Silver Dollar Forger, vrátili jsme se do roku 1974, kdy vyšla na albu Rampant. Pamětníci, kteří byli na koncertě v Havlíčkově Brodě 7. prosince 2011, si vzpomenou na stejný začátek. Celý koncert v pátek 7. dubna byl složen z písní vzniklých v minulém století…tisíciletí.

Kdo očekával nějakou skladbu z posledního alba Surviving The Law vydaného15. dubna 2022, tak měl smůlu. Diváci určitě byli spokojeni s vystoupením skupiny Nazareth a zanotovali si společně při starých hitech: Silver Dollar Forger, Miss Misery, Razamans, This Flight Tonight, Dream On, Shanghaid in Shanghai, My White Bicykle, Sunshine, Holiday, Beggars Day, Changing Times, Hair Of The Dog,Love Hurts, Morning Dew. Turn On Your Receiver, Broken Down Angel, Where Are You Now a Go Down Fightting. Ani se nechce věřit, že Nazareth vystupují od roku 1968.
Současnou sestavu Nazareth tvoří: Carl Sentance – zpěv, Jimmy Murrison – sólová kytara, Pete Agnew – basová kytara a Lee Agnew – bicí.
Začátek zrodu legendární skupiny pamatuje už jen Pete Agnew. Mnoho pamětníků určitě zavzpomínalo na zpěv Dana McCaffertyho, který se možná díval na koncert v KD Ostrov v Havlíčkově Brodě z muzikantského nebe. Zpěvák Carl Sentance se jako následník Dana McCaffertyho osvědčil. Koncert byl v Havlíčkově Brodě vyprodán. Poděkování za výborný koncert patří pořadatelům a zvukařům za vynikající ozvučení.

  • Facebook
  • Twitter