Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Výstava psů v jaroměřickém zámeckém parku

/
/
/
176 ZobrazeníPo celou sobotu 6. května probíhala v jaroměřickém zámeckém parku 26. klubová výstava Moravskoslezského klubu anglických ohařů. Výstava byla zahájena slavnostním průvodem účastníků v čele se sokolníky. Seznámení s výstavou a výstavním řádem provedl ředitel výstavy Zdeněk Hejzlar Trubači zahájení doprovodili fanfárami na lesní rohy.

Po zahájení se účastníci výstavy se svými psy rozešli do určených výstavních kruhů. Celkem bylo přihlášeno 132 psů plemen anglický setr, gordonsetr, irský červenobílý setr, irský setr a pointer. Pro jednotlivé vítěze byly nachystány hodnotné ceny. Občerstvení pro všechny bylo zajištěno pod stanovým přístřeškem v parku a bylo hojně navštěvováno. Zajímavé bylo, jak se majitelé psů se svými miláčky na takovéto výstavní akce dokáží připravit, nechyběli stanové přístřešky s vybavením pro páníčky a paničky a přenosné pohodlné kotce pro pejsky. Není vyloučeno, že další klubová výstava anglických ohařů se uskuteční opět v jaroměřickém zámeckém parku.

  • Facebook
  • Twitter