Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

První letošní farmářské trhy v Brodě

/
/
/
650 ZobrazeníV sobotu 6. května se v Havlíčkově Brodě na Havlíčkově náměstí uskutečnily první farmářské trhy, které odstartovaly kolem osmé hodiny ranní za deště. Počasí se následně umoudřilo, a tak v 10.00 veřejnost mohla zhlédnout aerobiková vystoupení.

Jako první se představily holčičky ze sportovního klubu BM fitnes se sestavou Mravenečci pod vedením trenérky Radky Peckové. Následovala dvě vystoupení kroužku aerobiku ze Základní školy V Sadech. Žákyně 1. a 2. třídy pod vedením učitelky Markéty Noskové předvedly sestavu Malé kotě. Jako poslední vystoupily děvčata ze 3., 4. a 5. třídy pod vedením učitelky Radky Peckové se sestavou Čokoláda, která obsadila začátkem dubna v Přibyslavi třetí místo v taneční souteži Přibyslavský pantoflíček. Všechna vystoupení na FT měla velký úspěch u obecenstva. Po celé dopoledne hrála kapela AT TIME. Na první FT přijelo 41 prodejců a v širokém sortimentu nechyběly domácí uzeniny, ovoce, zelenina květiny, jarní sadba nebo řemeslné výrobky.

Na FT jezdí pravidelně většina trhovců. Když se objeví nějaký nováček je to skoro velká událost. Poprvé do Havlíčkova Brodu přijela firma Sušené, s. r. o., z Prahy. „Nabízíme pět druhů v balení: hovězí originál, hovězí spicy, hovězí chilli, krůtí originál a krůtí spicy. Lze nakupovat přes náš web: www.susene-maso.com. V naší nabídce jsou i dárkové balíčky s vínem,“ uvedl Lubomír Rollo z firmy Sušené, s. r. o., Praha.

Příští FT v Havlíčkově Brodě budou v sobotu 3. června od 8.00 do 12.00.

  • Facebook
  • Twitter