Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Výstava fotografií v Kavárně Muzeum v Jihlavě

/
/
/
589 ZobrazeníKavárna Muzeum v Jihlavě hostí od pátku 1. listopadu výstavu fotografií z představení tanečních, divadelních a hudebních skupin Denního a týdenního stacionáře Jihlava.

„Na fotografiích se představí tanečníci tanečních skupin Úlet a Farah, herci divadelního souboru Staccito nebo bubeníci z hudební skupiny Drumband. Tyto umělecké soubory fungují v rámci Denního a týdenního stacionáře Jihlava. Jejich členy jsou lidé s mentálním postižením, klienti stacionáře. Soubory mají na svém kontě řadu veřejných vystoupení a úspěchů na soutěžích. Vedoucími souborů jsou zaměstnanci stacionáře.

Fotografie se snaží zachytit jejich umění, nasazení a nadšení. Divákům přinášejí emotivní zážitky a ti jsou často překvapeni, co účinkující všechno zvládnou. Jejich handicap se při vystoupení stává nepodstatným – tančí a hrají z plných sil, navzdory němu,“ popsala Ludmila Moržolová z Muzea Vysočiny Jihlava.

Výstava potrvá až do 8. prosince.

  • Facebook
  • Twitter