Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vysočinu zasáhly v pondělí v podvečer kroupy, déšť a silný vítr

/
/
/
1019 ZobrazeníV pondělí 13. června během dne zasáhl Vysočinu silný déšť, v odpoledních hodinách se na některých místech regionu přidal nárazový vítr a kroupy. Okolo páté hodiny živly komplikovaly dopravu na Jihlavsku, Pelhřimovsku a Třebíčsku.

Problémy s počasím hlásili lidé z Jihlavska, například z Větrného Jeníkova, Hosova u Jihlavy, Kostelce či Stonařova, kde řidičům komplikovala dopravu na silnicích bílá tma hustě padajících krup.
„Zatím evidujeme necelých čtyřicet výjezdů v souvislosti s počasím. Nejvíce událostí máme na Jihlavsku a Pelhřimovsku. Opět jsou to nejčastěji stromy a větve, které padly na komunikace a brání plynulému provozu. Vše je zatím bez zranění,“ hlásila okolo páté hodiny odpoledne Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině s tím, že další problémy jsou hlášeny z Třebíčska, kde hasiči evidovali po páté hodiny sedm výjezdů během deseti minut, především k popadaným stromům přes silnice.

Úvodní ilustrační foto: archiv Vysočina-news.cz

  • Facebook
  • Twitter