Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vysočina znovu pod sněhem, doprava se komplikuje

/
/
/
414 ZobrazeníPolicisté na Vysočině ve čtvrtek 8. dubna po ránu šetřili šest dopravních nehod, všechny bez zranění. Počasí ale ovlivňuje sjízdnost.

„Některé silnice jsou sjízdné se zvýšenou opatrností, jsou pokryté vrstvou sněhu a mohou být také zledovatělé. Proto musí řidiči jezdit opatrně a přizpůsobit rychlost stavu silnice.
Problémy nám řidiči hlásili ze silnice I/38 u Želetavy, z okolí Nového Města na Moravě, kde blokuje silnici kamion, ze silnice II/405 d Brtnice, ze silnice Červená Hospoda- Stařeč, silnici mezi Velkou Bíteší a Křovím blokuje vozidlo,“ popsala ranní situaci v regionu Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

Do půl jedenácté zaregistrovali policisté na Vysočině za dnešek už na tři desítky havárií, při nichž se čtyři osoby zranily. Mezi Vápovicemi a Bohuslavicemi se před sedmou střetla se zde tři osobní vozidla, nehoda si vyžádala jedno lehké zranění.

Další dva lidé se zranili u Obrataně okolo půl desáté, osobní auto narazilo do stromu.

Úvodní ilustrační foto: archiv Vysočina-news.cz

  • Facebook
  • Twitter