Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Počasí ovlivnilo dopravu na Vysočině, hasiči zasahovali u řady havárií

/
/
/
849 ZobrazeníPřed půl sedmou ráno havaroval ve čtvrtek 8. dubna u Heraltic na Třebíčsku řidič s osobním vozem, z nehody vyvázl bez zranění. V Havlíčkově Brodě se střetlo okolo sedmé hodiny nákladní a osobní auto, nehoda si tentokrát vyžádala zranění. K dalším haváriím došlo u Jakubova a Nového Města na Moravě.

K havárii u Heraltic na Třebíčsku vyjeli profesionální hasiči z Třebíče společně s dobrovolnými hasiči z Okříšek. „Z nehody vyvázl řidič vozu bez zranění. Na vyproštění havarovaného vozidla byl na místo události povolán jeřáb. Zasahující jednotky hasičů provedly na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečily. Zásah na místě události stále probíhá,“ uvedla Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině. Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Havarované osobní auto u Heraltic, foto: HZS Kraje Vysočina

Před sedmou hodinou ráno vyjeli profesionální hasiči z Telče společně s dobrovolnými hasiči ze Želetavy k dopravní nehodě tří osobních aut na silnici u Bohuslavic. „V péči zdravotníků skončil po nehodě jeden z řidičů. Zdravotníci jej ošetřili na místě události. Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Zásah na místě události stále probíhá,“ přiblížila další nehodu Petra Musilová.

Srážka tří aut u Bohuslavic, foto: HZS Kraje Vysočina

V Havlíčkově Brodě se v Lidické ulici při střetu nákladního a osobního vozu zranila řidička osobního auta. „Zdravotníci ji po nezbytném ošetření na místě události převezli sanitním vozem k dalšímu ošetření do havlíčkobrodské nemocnice. Na havarovaných vozidlech hasiči provedli profesionální hasiči z Havlíčkova Brodu protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Příčinu, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody vyšetřují policisté.

Havárie v Lidické ulici v Havlíčkově Brodě, foto: HZS Kraje Vysočina


Před osmou hodinou narazil v Jakubově u Moravských Budějovic autobus do plynové přípojky u rodinného domu. „Na místo vyjeli profesionální hasiči z Moravských Budějovic. V době nehody cestovali v autobuse dva lidé. Z nehody vyvázli bez zranění. Unikající plyn z poškozené plynové přípojky hasiči zastavili. Na místo události byl povolán pracovník plynárenské společnosti. Havarovaný autobus hasiči zabezpečili proti požáru a úniku provozních kapalin. Zásah na místě události stále probíhá,“ doplnila Petra Musilová. Příčinu, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody vyšetřují policisté.

U Nového Města na Moravě se před osmou hodinou ranní vzpříčil přes celou vozovku kamion. „Vyprostit jej jede jeřáb. Silnice spojující Nové Město na Moravě a Petrovice je neprůjezdná. U události zasahují žďárští profesionální hasiči. Kamion bude vyproštěn za pomoci jeřábu,“ uzavřela Petra Musilová.

Kamion zatarasil silnici mezi Novým Městem na Moravě a Petrovicemi, foto: HZS Kraje Vysočina
U Obrataně narazila dodávka do stromu po půl desáté dopoledne, při nehodě se zranili dva lidé. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Pacova. „V době nehody cestovalo v dodávce šest lidí, dva se při nehodě zranili. Zdravotníci je po nezbytném ošetření na místě události převezli k dalšímu ošetření do pelhřimovské nemocnice. V místě došlo ještě k další nehodě osobního auta, při níž se nikdo nezranil,“ přidala aktuální zprávu Petra Musilová.
Havárie dodávky u Obrataně, foto: HZS Kraje Vysočina
  • Facebook
  • Twitter