Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vypsaná fixa slaví 25 let, koncertuje v Havlíčkově Brodě

/
/
/
1039 ZobrazeníKlub Oko v Havlíčkově Brodě v sobotu 26. října ve 20.00 přivítá rockovou kapelu Vypsaná fixa. Pardubická skupina je letos na hudební scéně pětadvacet let a vydala se na narozeninové turné po České republice, kde bude třináct koncertů.

Dokonce zahrají jeden koncert na Slovensku a to v Bratislavě. Ke svým narozeninám Vypsaná fixa nahrála album Kvalita a vyšlo 3. října. Diskografie: Brutální všechno ( rok vydání 2001), Bestiálně šťastní (2003), Krása nesmírná (2005), Fenomén (2007), Klenot (2009), Detaily (2011), Krásný smutný den (2014), Tady to někde je (2017) a Kvalita (2019).
Vypsaná fixa hraje ve složení: Michal Mareda Márdi -zpěv, kytara, Milan Kukulský Mejla– kytara, Daniel Oravec Mejn – baskytara a Petr Martínek Pítrs – bicí.

Skupina Vypsaná fixa, archiv skupiny


Vstupenky lze zakoupit v Cafe-art Oko či na portálu www.smsticket.cz. Vstupenku lze také vyhrát v soutěži. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku: Kolik skladeb je na albu Kvalita?
Odpověď pošlete do čtvrtka 24 . října do 18.00 mailem na: soutezimovstupenku@seznam.cz.

Napište jméno, příjmení a své mobilní číslo pro včasné upozornění na výhru.

  • Facebook
  • Twitter