Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vybrané jihlavské domácnosti navštíví zástupci společnosti Median

/
/
/
719 ZobrazeníZástupci společnosti Median, která provádí výzkum trhu, médií a veřejného mínění, navštíví během ledna a února některé jihlavské domácnosti. Lidé budou odpovídat v rámci mezinárodního výzkumu Polické postoje.  
Nezávislá výzkumná společnost Median bude v Jihlavě provádět prestižní mezinárodní šetření Politické postoje – zástupci kontaktují několik zcela náhodně vybraných domácností a dotazování by nemělo zabrat více než 25 minut.

„Dotazování probíhá osobním rozhovorem. Otázky se týkají každodenního života, hodnot a názorů českých občanů – nevztahují se konkrétně k vaší obci,“ přiblížil v dopise primátorce města Luděk Rambousek, jeden z vedoucích výzkumu ve společnosti Median.

Cílem výzkumu je získat informace o představách obyvatel České republiky týkajících se domácí i mezinárodní politické situace. „Data ze všech zemí účastnících se šetření umožní lépe srovnávat společenské postoje v naší zemi se situací v dalších zemích ve světě,“ doplnil Luděk Rambousek.

  • Facebook
  • Twitter