Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Víkendový Speed Marathon odhalil na sto padesát přestupků řidičů

/
/
/
188 ZobrazeníPolicisté na Vysočině o víkendu v rámci dopravně bezpečnostní akce Speed Marathon zjistili při kontrolách 149 přestupků, 143 přestupků jich vyřešili uložením pokuty v příkazním řízení a šest zadokumentovali a odevzdali do správního řízení.

„Z celkového počtu zjištěných přestupků se jich 103 týkalo porušení nejvyšší povolené rychlosti. Za přestupky policisté uložili 99 pokut v příkazním řízení a čtyři nebylo možné vyřešit na místě, a proto je odevzdají do správního řízení.
V sedmi případech policisté zjistili, že řidič za jízdy telefonoval, ve dvou případech měli řidiči pozitivní test na drogy, v jedenácti případech nebyli řidiči nebo spolujezdci připoutáni bezpečnostním pásem a v devíti případech bylo kontrolované vozidlo ve špatném technickém stavu,“ uvedla Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

  • Facebook
  • Twitter