Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kejvavý koně budou v Brodě slavit

/
/
/
272 ZobrazeníV Havlíčkově Brodě v klubu Oko se v pátek 28. dubna od 20.00 uskuteční hudební akce, na které skupina Kejvavý koně oslaví čtyřicet let od svého založení. Jako host a předkapela zahraje Zakopanej pes.

Vstupné na místě je 200 Kč. Jak vše dopadne, uvidíme na koncertě. Určitě zazní vlastní skladby, které vznikaly už od založení kapely v roce 1982. Přítomní pamětníci si připomenou skladby Kůže z Jelena, Běž běž, Hodiny, Holky Polky, Mám strach, Jídlo je moje hoby, Čarodejnice ze Salema a Zakopaná prdel. „Kejvavý koně chtěli oslavit své 40 narozeniny už v roce 2022, ale bohužel covid–19 to neumožnil. Oslavy byly přeloženy na sobotu 17. prosince 2022. Ty se neuskutečnily z důvodu oprav v klubu Oko. Všichni doufáme, že v pátek 28. dubna vše dopadne na výbornou,“ uvedl Jakub Baloun, produkční klubu Oko. Fanoušci skupiny Kejvavý koně asi budou překvapeni změnou v obsazení a odehráním nových skladeb.

  • Facebook
  • Twitter