Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Víkendový program nabídnou Lipské letní slavnosti

/
/
/
835 ZobrazeníLipské letní slavnosti se uskuteční od pátku 6. srpna v Lípě u Havlíčkova Brodu, letos se konají u příležitosti výročí 670 let od první písemné známky o obci. V pátek 6. srpna zahrají na posezení v pohostinství Na Růžku Heligonky z Vysočiny.

Hlavní den slavností zahájí v sobotu v areálu TJ Sokol Lípa od 13.00 jihočeská dechovka Božejáci. Následuje podvečerní taneční zábava s kapelou Starý klády. Hlavním bodem programu bude večerní koncert populární české zpěvačky,
herečky a závodnice rally Olgy Lounové s kapelou.
Sobotní odpoledne nabídne program i pro děti, nebude chybět bodyzorbing, lezecká stěna, skákací hrad, tvořivé dílny, malování na obličej, jízda na koni a různé soutěže. Po celé odpoledne bude také kejklíř Lukáš učit žonglovat děti i dospěláky. Velký zájem bývá tradičně o chleba s čerstvým máslem, které si sami můžete utlouct v dřevěné ruční máselnici. Po celý den mohou návštěvníci využít občerstvení a navštívit malý jarmark.
Slavnosti pokračují v neděli 8. srpna od 16.00 hod letní show mezigenerační babypunkové kapely Kašpárek v rohlíku.

Pořadatelem akce je Obec Lípa ve spolupráci s místními spolky.
Více informací na ww.obeclipa.webnode.cz.

  • Facebook
  • Twitter