Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Více než šest desítek cyklistů se vydalo Kolem Melechova 2022

/
/
/
609 ZobrazeníLetošní třetí podnik Poháru Melechov, kterým byl 19. ročníku cyklistického závodu Kolem Melechova, se uskutečnil o víkendu na silnicích pod Melechova na Ledečsku.

„Do závodu se registrovalo celkem 58 mužů, dva ženy a tři junioři. Absolutním vítězem se stal Marek Rieger z týmu Mapei Merida Kaňkovský v čase 1:38:31. Celý závod absolvovala v čele skupina pěti závodníků pronásledovaná s minutovým odstupem další skupinou zhruba deseti závodníků. Čelo závodu se pohybovalo rychlostí, která atakovala hodnotu 40 km/hod. Vítěz pro sebe závod rozhodl v závěrečných stoupáních a do cíle přijel s náskokem 20 sekund na druhého Filipa Nováka z týmu Tufo Pardus Prostějov. Oba jmenovaní jsou ročník 2007, junioři a do kategorie mužů byli registrování na vlastní žádost.

Zkrácený okruh určený pro kategorie ženy a junioři měřil 52 kilometry. Nejlepší z kategorie žen byla Andrea Stejskalová, bez klubové příslušnosti, která zajela okruh v 1:47:30. V kategorii juniorů zvítězil Sebastian Pavlas z týmu ELITAVERS Jihlava v čase 1:25:38.,“ uvedl Josef Jukl, hlavní organizátor akce.

Výsledky na www.melechov.cz.

  • Facebook
  • Twitter