Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Veletrh pracovních příležitostí v Jihlavě pomůže nastartovat kariéru

/
/
/
758 ZobrazeníJubilejní desátý ročník veletrhu pracovních příležitostí pro studenty a absolventy Vysoké školy polytechnické Jihlava se koná ve dnech 2.–4. listopadu v prostorách nové přístavby výukového centra. Akce je rozdělena do tří dnů podle studijního zaměření návštěvníků, tedy na oblast technickou, ekonomickou a zdravotnickou.

Veletrhu se zúčastní 34 vystavovatelů z různých odvětví, s některými z nich (např. Policie ČR, Automotive Lighting) se návštěvníci mohou setkat i ve více dnech. Během akce bude možné si nechat otestovat úroveň angličtiny na stánku autorizovaného zkouškového centra British Council.

Každý návštěvník obdrží u vstupu informační brožuru s programem veletrhu a dárek v podobě látkové tašky s reklamními předměty. „Loni se veletrh musel kvůli vládním opatřením přesunout do virtuálního prostředí. Jsme velice rádi, že letos můžeme návštěvníky opět uvítat osobně přímo ve škole“, uvedla organizátorka veletrhu Andrea Ondráčková z Poradenského a kariérního centra VŠPJ. Největším přínosem akce totiž bývá pro všechny zúčastněné osobní setkání, během kterého si účastníci veletrhu domlouvají konkrétní spolupráci. Zaměstnavatelé jsou připraveni na místě reagovat na všechny dotazy ohledně pracovního uplatnění, brigád, stáží i trainee programů. Studenti si mohou také domluvit praxi nebo vedení kvalifikační prací. Svou nabídku zaměstnavatelé prezentují nejen na výstavní ploše, ale také formou přednášek.

Desátý ročník veletrhu pracovních příležitostí probíhá v Jihlavě

Veletrh pracovních příležitostí JOBStart má za sebou už devět úspěšných ročníků. Vznikl s cílem zajistit přímý kontakt mezi studenty, absolventy VŠPJ a zaměstnavateli. Veletrh umožňuje zprostředkovat zástupcům firem a institucí možnost výběru studentů a absolventů VŠPJ pro praxi, trainee program či obsazení pracovního místa. V neposlední řadě také umožňuje nabídnout zástupcům firem a institucí příležitost pro zahájení či rozvoj spolupráce s VŠPJ. V průměru se veletrhu každoročně účastní kolem 30 vystavovatelů z různých odvětví. Jedná o zástupce z řad zdravotnických a sociálních zařízení, průmyslu, obchodu, bankovnictví, cestovního ruchu, ale i veřejného sektoru.

  • Facebook
  • Twitter