Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Ve Žďáře nad Sázavou se osobní auto srazilo s chodkyněmi

/
/
/
1027 ZobrazeníPřed sedmou hodinou ranní došlo ve čtvrtek 10. ledna na silnici I/ 19 v Žižkově ulici ve Žďáru nad Sázavou k dopravní nehodě. Devětatřicetiletý řidič s vozem Škoda Roomster se střetl se dvěma chodkyněmi.

„Řidič projížděl po silnici I. třídy číslo 19 směrem od křižovatky ulic Dolní, Havlíčkovo náměstí a Neumannova a jel směrem k Brodské ulici a při jízdě po přímém a rovném úseku komunikace ohrozil dvě chodkyně, které přecházely po vyznačeném přechodu pro chodce. Došlo ke střetu vozu s oběma chodkyněmi.
Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění obou chodkyň, které vozidlo zdravotnické záchranné služby převezlo do nemocnice v Novém Městě na Moravě, kde byly jednorázově ošetřené a poté propuštěny. Ke zranění jiných osob nedošlo,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině. Policisté vyloučili u řidiče dechovou zkouškou požití alkoholu. Další okolnosti nehody šetří policisté z dopravního inspektorátu Žďár nad Sázavou.

  • Facebook
  • Twitter