Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Ve Vodním ráji v Jihlavě se bude hrát baseball a svůj um předvedou i gymnastky

/
/
/
178 ZobrazeníJihlavská sportovní neděle se uskuteční ve venkovním areálu Vodního ráje 3. září od 9.00 do 13.00 a vstup je zdarma. Zajištěn je i prodej občerstvení. Akci pořádá statutární město Jihlava. Děti i dospělí si mohou ve venkovní části Vodního ráje vyzkoušet tenis, folklórní tanec nebo atletiku.

 „Děti i dospělí si tam mohou jednotlivé sporty vyzkoušet, získat o nich informace a případně se domluvit na možnosti zapojení do sportování v jihlavských oddílech a klubech,“ uvedla Soňa Krátká z odboru školství, kultury a tělovýchovy.

Účast přislíbili atleti, baseballisté, hokejisté, plavci, kynologové, gymnastky, tenisté, čerství vítězi Czech Bowl Vysočina Gladiators nebo členové Sokola či klubu kobuda. „Chybět nebudou ale ani kluby jako Elitavers, JCA Legends, folklorní soubor Dřeváček nebo florbalisté,“ vyjmenovala Soňa Krátká.

Kluby v Jihlavě si na začátek nového školního roku připravily i svoje akce. Například Teniscentrum pořádá v sobotu 2. září den otevřených dveří. Těšit se můžete na bohatý program [PDF 8 MB] pro děti i dospělé. Připraven je exhibiční turnaj bývalých hráčů TJ Spartak nebo dražba dresu Dukly Jihlava.

M-Studio aerobik Jihlava pak ve dnech 5. a 7. září pořádá náborové dny pro nové členky ve věku od 5 let. V tělocvičně jihlavského magistrátu v ulici Hluboká se mohou podívat nebo si i vyzkoušet speciální trénink připravený právě pro nové zájemce. V úterý 5. září se uskuteční od 17:00 do 18:30 a ve čtvrtek od 16:00 do 18:30.

Kdo dává přednost běhu, může se těšit na neděli 10. září, kdy se v Jihlavě koná Jihlavský půlmaraton. Podrobnější informace, včetně odkazu na registraci, najdete na www.jihlavskypulmaraton.cz.

  • Facebook
  • Twitter