Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Želetavě teklo v pondělí humpolecké pivo proudem

/
/
/
1406 ZobrazeníV pondělí 30. července se okolo druhé hodiny odpoledne stala v Želetavě ve Znojemské ulici dopravní nehoda nákladního auta Volvo s návěsem.

„Pětačtyřicetiletý řidič soupravy jel ve směru od Jihlavy na Moravské Budějovice. Vlivem nepřiměřené rychlosti jízdy řidiče došlo při průjezdu prudkou zatáčkou v Želetavě k uvolnění části nedostatečně zajištěného nákladu a k jeho pádu z návěsu na komunikaci. Jednalo se o plastové přepravky s plnými pivními lahvemi. Ke zranění osob při nehodě nedošlo.

Místo nehody v Želetavě, archiv Policie ČR

U řidiče, cizince, policisté provedenou dechovou zkouškou požití alkoholu vyloučili. Škoda, která při nehodě vznikla, byla předběžně vyčíslena na sto tisíc korun,“ popsala událost policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že se řidič nákladního vozu se dopustil přestupku na úseku dopravy, který policisté vyřešili v příkazním řízení uložením pokuty.

 

  • Facebook
  • Twitter