Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Rozsochatci přivítali nové občánky

/
/
/
1062 ZobrazeníNa nedělní odpoledne 27. května připravili zastupitelé obce Rozsochatec malou slavnost k přivítání nových občánků. Mezi občany obce se zapsali dva chlapci, Adam Minařík a Hynek Pešek, a dvě děvčátka, Eliška Holubcová a Vendula Polívková.
K dětem, rodičům a jejich blízkým nejprve promluvila hospodářka obce Dana Šrámková, poté se uvítací řeči ujal starosta obce Jaroslav Krédl. Na slavnosti nechybělo ani kulturní vystoupení děvčat z místní základní školy pod vedením ředitelky Hany Hertlové.
Následně se rodiče zapsali do pamětní knihy obce. Děvčata předala maminkám kytičky a novým občánkům vkladní knížku, na které byl první vklad v hodnotě 3000 Kč a hračku. Dárky věnovalo obecní zastupitelstvo v Rozsochatci. Na závěr proběhlo fotografování rodin u kolébky. Ze slavnosti obdržela od obce též každá rodina na památku CD s fotografiemi.

  • Facebook
  • Twitter