Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Rozsochatci přivítali nové občánky

/
/
/
833 ZobrazeníNa nedělní odpoledne 18. listopadu připravili zastupitelé obce Rozsochatec malou slavnost k přivítání nových občánků. Mezi občany obce se zapsaly dvě děvčátka Lea Šemíková a Adriana Caklová a dva chlapci František Ciner a Eliáš Baláž.

Tentokrát měly děti početnější doprovod, proto se slavnost konala v sále obecního domu. K dětem, rodičům a jejich blízkým nejprve promluvila hospodářka obce paní Dana Šrámková, poté se uvítací řeči ujal nový starosta obce Dušan Svoboda. Na slavnosti nechybělo ani kulturní vystoupení děvčat z místní základní školy pod vedením ředitelky Hany Hertlové.
Následně se rodiče zapsali do pamětní knihy obce. Děvčata předala maminkám kytičky a novým občánkům vkladní knížku, na které byl první vklad v hodnotě 3000 Kč a hračku. Dárky věnovalo obecní zastupitelstvo v Rozsochatci. Na závěr proběhlo fotografování rodin u kolébky. Ze slavnosti obdržela od obce též každá rodina na památku CD s fotografiemi.

  • Facebook
  • Twitter