Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V pondělí se Brodě utopil starší muž

/
/
/
882 ZobrazeníV pondělí 26. srpna okolo půl sedmé vpodvečer přijali policisté prostřednictvím tísňové linky oznámení o pohřešování dvaaosmdesátiletého muže, který se šel těsně před bouřkou vykoupat do rybníku Cihlář v Havlíčkově Brodě a poté ho už nikdo neviděl.

Na místo ihned vyjeli policisté z obvodního oddělení a hasičský záchranný sbor Havlíčkův Brod, byli také přivoláni policejní potápěči z odboru speciálních potápěčských činností Brno.
„Po dvaaosmdesátiletém muži pátrali policisté a hasiči jak v rybníku Cihlář, tak i v jeho okolí. Do pátrací akce byl nasazen také policejní psovod. Před jedenáctou hodinou večer se policejním potápěčům v rybníku Cihlář podařilo muže nalézt, ale už bez známek života.
Na místo byl přivolán koroner, který konstatoval smrt a neshledal známky cizího zavinění. Pro přesné zjištění příčiny úmrtí byla nařízena pitva,“ popsal policejní mluvčí David Linhart.

Úvodní ilustrační foto: archiv Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter