Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Pelhřimově se očkuje proti Covidu-19 ve dvou očkovacích centrech

/
/
/
895 ZobrazeníNemocnice Pelhřimov v současnosti umožňuje očkování ve dvou očkovacích centrech, v Očkovacím centru KD Máj a v Očkovací centrum Nemocnice Pelhřimov. V Očkovacím centru KD Máj v Pelhřimově bylo od jeho otevření, které se uskutečnilo v polovině února letošního roku, naočkováno více než 52 tisíc očkovacích dávek. Ve velkokapacitním očkovacím centru vakcinace potrvá do pátku 20. srpna.

Už nyní ale očkování funguje i v druhém očkovacím centru v Nemocnici Pelhřimov, konkrétně v prostorech lékařské pohotovosti, v přízemí dětského oddělení při vstupu z ulice Slovanského bratrství 710 (viz fotografie). V pondělí 12. července tam bylo poprvé naočkováno 48 dětí ve věkové skupině 12 až 15 let. Další očkování se uskuteční v pátek 16. července, kdy bude vakcína podána dalším 100 dětem. Kompletní očkování všech věkových kategorií se pak do těchto prostor přesune v týdnu od 23. srpna, po skončení očkování v KD Máj.

Druhé očkovací centrum v Nemocnici Pelhřimov je v prostorách lékařské pohotovosti v přízemí dětského oddělení při vstupu z ulice Slovanského bratrství

K očkovacím centrům zavede klienty přehledné viditelné dopravní značení, na kterém je uvedeno buď Očkovací centrum Nemocnice Pelhřimov, nebo očkovací centrum, které směřuje k vakcinaci v KD Máj.

Nemocnice Pelhřimov žádá všechny, kteří jsou zaregistrováni k očkování o dodržování termínu a času, který si zvolili pro očkování proti onemocnění Covid-19. Ve vakcinačním centru stráví jen nezbytně nutnou dobu, která je potřeba k vlastnímu očkování a současně nebude docházet ke kumulaci, a tím zvýšené koncentraci osob. Zároveň Vás chceme informovat, že očkovací látky jsou vždy v dostatečném množství distribuovány na počet registrací v daném termínu.

Očkování v Očkovacím centru KD Máj Pelhřimov

První dávky očkování – termíny rezervací do 30. července 2021.
Druhá dávka očkování – všechny rezervované termíny dospělých a dětí od 16 let do 20. srpna 2021.
Děti ve věku 12–15 let se v KD Máj neočkují.

Očkování v Očkovacím centru Nemocnice Pelhřimov

Všechna očkování dětí 12–15 let (první i druhá dávka).
Očkování dospělých a dětí od 16 let – nové rezervace prvních dávek od 2. srpna 2021.
Prosíme všechny zájemce o očkování i očkované, aby si před očkováním zkontrolovali potvrzení rezervace, kde je uveden datum, čas a místo očkování. Předejdete tím mnoha nedorozuměním.

V případě dotazů mohou zájemci kontaktovatt informační linku, která je určena pro obě očkovací centra 731 619 186 nebo 565 355 102, případně e-mailem na ocnempe@ocnempe.cz.

  • Facebook
  • Twitter