Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V pátek začíná léto na náměstí v Jihlavě

/
/
/
1024 ZobrazeníS nástupem teplých měsíců ožívají ulice v centru Jihlavy i Masarykovo náměstí. Léto zde nebude pouze obdobím sluníčka a pohody, ale všem návštěvníkům a obyvatelům nabídne program už od června.

Hudba pro každého
Tradiční dechovky tentokrát zahájí již první červnový čtvrtek a dodají letní atmosféře ten správný rytmus. Na náměstí bude opět Maringotka, pódium i sezení. Nabídka zábavy se pak rozšíří o páteční koncerty, které budou lákat fanoušky různých žánrů od rocku až po jazz.

Pohádky a hry
Pro rodiny s dětmi jsou pohádky už neodmyslitelnou součástí neděle. Každé nedělní odpoledne přinese dětem příběhy, které oživí fantazii a přinesou do letních dní magické kouzlo. A pro ty, kteří si chtějí zkrátit čas hrou, bude na Masarykově náměstí k dispozici půjčovna her a sportovního vybavení. Znovu zde najdete hřiště na pétanque, dva stoly na ping-pong, velké šachy či ruské kuželky.

Občerstvení a turistická nabídka
Všechny potřebné informace budou snadno dostupné díky Turistickému informačnímu centru umístěnému v Infoboxu přímo na náměstí. Ulice i okolí Jihlavy bude opět brázdit „Cykloíčko“ – mobilní infocentrum na kole. Lidé se s ním potkají i na různých akcích, u turistických cílů či třeba na cyklostezce, kde poskytne užitečné informace a tipy. Občerstvení na náměstí zajistí Maringotka, která nabídne lahodné pochoutky a osvěžující nápoje pro chvíle relaxace a pobavení.

Letošní léto v Jihlavě bude nabité různorodými aktivitami a akcemi, jejichž cílem je přinést radost a pohodu všem návštěvníkům. „Na náměstí jako doma“ – tak zní motto kampaně pro celou Vysočinu, která vás zve k objevování krás města a k příjemnému strávení volných chvil v přátelském prostředí.

Program léta na: www.dojihlavy.cz.

  • Facebook
  • Twitter