Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Jihlavě vyrazí hledat jaro

/
/
/
611 ZobrazeníV rámci celostátní akce Mladých ochránců přírody Hledání jara se v sobotu 7. dubna uskuteční v Jihlavě tradiční vycházka pro velké i malé. Letos budou účastníci letos hledat: zda kvete dymnivka, zda lezou plži s ulitou i bez, zda lidé nosí krátké kalhoty nebo rukávy.Sraz je v sobotu v 9.00 na hrázi Hellerova (Panského) rybníka na Dolině při ulici S. K. Neumanna v Jihlavě.
Trasa vycházky povede v Jihlavě do přírodní památky Zaječí skok, na most ve Starých Horách, ke Sportovně relaxačnímu centru Český mlýn Jihlava členitým terénem v délce asi sedmi kilometrů.
Cestou budou účastníci hledat znaků jara, prohlédnou si PR Zaječí skok, odemknou studánky ve Starých Horách a uskuteční se soutěže pro děti,“ přiblížil jeden z pořadatelů akce Jaroslav Kněžíček. S sebou doporučují pořadatelé turistické oblečení, nepromokavou obuv a případně dalekohled.
Zájemci se mohou hlásit Jaroslavu Kněžíčkovi na telefonní číslo: 731 888 321.

  • Facebook
  • Twitter