Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Jihlavě napadl chlapec nezletilou dívku, policisté hledají svědky

/
/
/
153 ZobrazeníV pondělí 23. ledna po půl osmé ráno napadl v trolejbusu linky B číslo vozu 73 na trase mezi zastávkou Brněnský kopec ve směru k zastávce Demlova chlapec nezletilou dívku. Zranění, které utrpěla, si vyžádalo převezení do jihlavské nemocnice, kde byla hospitalizována.

„V trolejbusu cestovali ještě další lidé. Dívku během jízdy chlapec slovně a poté fyzicky napadl, po útoku dívka upadla na zem. Chlapec vystoupil a spolu s ním odešel také starší muž. Dívka vystoupila na zastávce Demlova a místo poté opustila. Zraněním byla převezena do jihlavské nemocnice, kde byla hospitalizována.
Jihlavští policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu napadení dívky, ke kterému došlo v pondělí 23. ledna v Jihlavě. Potřebovali by zjistit totožnost chlapce jedoucího v trolejbusu a jeho doprovodu. Uvítáme také, pokud se přihlásí svědci napadení,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

V současné době se policisté obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti chlapce a staršího muže, který šel s ním. „Jedná se o nezletilého chlapce, hubené postavy, který měl na sobě oblečenou tmavou bundu, na hlavě měl modrou čepici a na zádech tmavý batoh.

Žádáme cestující z trolejbusu, kteří napadení zaznamenali nebo by mohli poskytnout informace k chlapci a jeho doprovodu, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Policisté také uvítají, pokud se přihlásí žena, která dívce na zastávce po vystoupení pomáhala, a jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu,“ dodala Jana Kroutilová.
tisková mluvčí

  • Facebook
  • Twitter