Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Jihlavě hledají umělce, který pomaluje trafostanici

/
/
/
423 ZobrazeníMěsto Jihlava vypsalo výzvu na podání návrhů grafického zpracování trafostanice v Sokolovské ulici v Jihlavě. Návrhy je možné zasílat do konce letošního června.

Trafostanice u zastávky MHD Ulice 5. května může mít mnohem větší potenciál než jenom napájení rozvodných sítí. Může totiž zpestřit Sokolovskou ulici a dostat do jihlavských ulic další umělecké vyjádření. Město nabízí plochy k výtvarnému ztvárnění a přijímá návrhy grafického zpracování.

„Radnice umělcům zajistí úhradu nákladů na podkladové vrstvy, barvy a dalšího materiálu do výše 40 tisíc korun. A dále upřednostňuje tematické zaměření na nedaleké sídlo dobrovolných hasičů Bedřichov. Hasičské téma není povinné, rádi bychom ale užitečnou práci dobrovolných hasičů zviditelnili a podpořili. Okresní sdružení hasičů Jihlava proto odmění tři návrhy podle vlastního výběru částkou 500 korun,“ uvedla koordinátorka výzvy Ivana Wiesnerová.

Grafické návrhy přijímá odbor školství, kultury a tělovýchovy do 20. července 2022. Celé znění výzvy najdete ZDE. Odborná komise má poté do 1. srpna čas na výběr jednoho návrhu, který se bude na stanici realizovat. Návrhy včetně profesního životopisu s uvedením referenčních děl mohou zájemci zasílat elektronicky (např. ve formátu pdf) na e-mail ivana.wiesnerova@jihlava-city.cz nebo korespondenčně na adresu:
Statutární město Jihlava – OŠKT
Mgr. Ivana Wiesnerová
U Mincovny 8
586 01 Jihlava

  • Facebook
  • Twitter