Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Humpolci otevřou zrekonstruovanou křižovatku

/
/
/
838 ZobrazeníSlavnostní otevření zrekonstruované křižovatky v Pražské ulici v Humpolci se uskuteční za účasti hostů z Kraje Vysočina, města Humpolce a firmy Swietelsky Stavební v pátek 15. listopadu od 12.00.

Největší a zároveň nejdůležitější investice ve městě v letošním roce začala v květnu a uskutečnila se ve spolupráci Kraje Vysočina jakožto vlastníka komunikace a města Humpolce. Kraj na své náklady vybudoval kruhový objezd a opravil povrchy vozovek, město zafinancovalo opravu sítí, chodníků a veřejného osvětlení. Humpolec usilovat o opravu nejnebezpečnější křižovatky ve městě, jak vyplývalo z dopravní koncepce, několik let. Neméně důležitou rekonstrukcí byla oprava zastaralých sítí – kanalizace a vodovodu, která přispěje k lepšími odtoku vod z města. Více informací můžete získat na pátečním setkání, anebo z tiskové zprávy, kterou připravujeme ve spolupráci s Krajem Vysočina právě na pátek 15. listopadu.

  • Facebook
  • Twitter