Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V době prázdnin musí pacienti na urgentním příjmu novoměstské nemocnice počítat s delší čekací dobou

/
/
/
212 ZobrazeníNa urgentním příjmu (Emergency) Nemocnice v Novém Městě na Moravě budou o prázdninách pacienti čekat na ošetření o něco déle. Je to dáno prázdninovým režimem, kdy se v regionu vyskytuje větší množství mimospádových obyvatel, kteří také občas pohotovostní službu vyhledávají. Přibývá i úrazů a náhlých onemocnění.

Obracíme se proto na pacienty nemocnice, aby lékařské ošetření na urgentním příjmu vyhledávali pouze v případě akutních zdravotních potíží, které svým charakterem nestrpí odklad. V méně závažných případech by měli navštívit svého praktického lékaře.

Pacienti budou na urgentním příjmu obslouženi podle závažnosti jejich zdravotního stavu, pořadí určuje lékař. Přednostně ošetřeni budou pacienti přivezení rychlou záchrannou službou, proto se někdy čekací doba těch, kteří se dostaví s méně závažným problémem, může prodloužit.  

  • Facebook
  • Twitter