Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Českém mlýně v Jihlavě hostí o víkendu Loděnice fest

/
/
/
587 ZobrazeníSportovce o víkendu v Českém mlýně v Jihlavě vystřídají zpěváci, začíná Loděnice fest. Na hudebním festivalu pro mladé se představí například finalisté Eurovize We Are Domi, 58G nebo I Love You Honeybunny.

Kulturní léto v Jihlavě je v plném proudu. Už tento pátek odstartuje letošní novinka Loděnice fest. Během dvou dnů se v areálu Českého mlýna představí několik kapel. Na festival pro mladé přijali pozvání například finalisté Eurovize We Are Domi, 58G, Pio Squad, Wich & Maniak, I Love You Honeybunny a další. Součástí bude skateová exhibice, sportovní atrakce nebo nový cirkus. „V sobotu si pak budou moci zájemci vyzkoušet lezeckou stěnu, aquazorbing nebo navštívit žonglovací dílnu. Po celý víkend bude navíc možné půjčit si loď,“ uvedl k programu ředitel příspěvkové organizace města Brána Jihlavy, která akci pořádá, Jakub Deml. Bližší informace najdete na stránkách Do Jihlavy.

Léto v Jihlavě letos nabídne přes dvě stě akcí. Na náměstí je připraven stálý program. Součástí bude letní kino, čtvrteční dechovky nebo páteční koncerty. Neděle pak budou v Jihlavě patřit především dětem. Například 17. července se na parkánu u Brány Matky Boží uskuteční výtvarný workshop pro děti LETMO. 21. srpna pak mohou zájemci navštívit sportovní wokrshop s Akrobatem na Masarykově náměstí.

Poslední prázdninovou sobotu ožije náměstí a ulice Matky Boží food festivalem inspirovaným Létem s Gustem Jihlava je boží. „Bude to vyvrcholení letní sezóny. Kromě vybraných foodtrucků s pestrou světovou kuchyní se uskuteční finále mistrovství ČR v Beachvoleyballe a zakončí to koncert Zastrestbandu,“ připomněl Jakub Deml.

  • Facebook
  • Twitter