Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Birell Aréně souboj o první místo v tabulce!

/
/
/
611 ZobrazeníExtraliga mužů ve stolním tenisu nabírá na obrátkách a také na zajímavosti. Zatímco ten minulý ročník byl pouze o jediném týmu, když suverénní HB Ostrov Havlíčkův Brod ani jednou neprohrál, letos je zájemců o příčky nejvyšší hned několik… A jeden ze spolufavoritů letošní Extraligy se ve čtvrtek 11. listopadu v televizním utkání představí v havlíčkobrodské Birell Aréně. Souboj dvou aktuálně vedoucích týmu průběžné tabulky mezi HB Ostrov Havlíčkův Brod a SKST Cheb má začátek v 18:00 hodin.

Západočeský tým se před touto sezónou výrazně posílil, když svůj kádr doplnil o dva bývalé hráče pražského El Niňa Davida Reitšpiese a Stanislava Kučeru. Oba se do české nejvyšší soutěže vracejí z německého angažmá, kde shodně hrávali 2. bundesligu. Manažer SKST Cheb Petr Gavlas tak vhodně doplnil svůj tým, jehož jedničkou je jeho mladší bratr – bývalý vynikající český reprezentant Antonín Gavlas.

Posílený Cheb zatím v letošním extraligovém ročníku prohrál jediné utkání a to ve 2. kole na pražském El Niňu 1:3. Po nedělním vítězství nad Sokolem Hradec Králové se v neúplné tabulce západočeský tým vyhoupl na první příčku o skóre před HB Ostrov. Také havlíčkobrodští stolní tenisté dosud klopýtli jen jednou, když prohráli na severu Moravy s TTC Ostrava 2016 těsně 2:3. Čtvrteční souboj mezi HB Ostrov a Chebem o první příčku v průběžné extraligové tabulce tak bude mít pořádný náboj…

Pohled na soupisky čtvrtečních soupeřů:

HB Ostrov Havlíčkův Brod
Dmitrij PROKOPCOV, Tomáš TREGLER, Michal OBEŠLO, Radek SKÁLA, Ondřej KVĚTON, František KANTA. Hrající trenér: Bohumil VOŽICKÝ. Manažer: Miroslav JINEK.

SKST Cheb
Antonín GAVLAS, David REITŠPIES, Stanislav KUČERA, Stěpan ŠAPOŠNIKOV, Petr BŘEZOVSKÝ. Trenér a manažer týmu: Petr GAVLAS. Předseda klubu: Anton GAVLAS.

Čtvrteční atraktivní duel 8. kola české Extraligy mezi HB Ostrov Havlíčkův Brod a SKST Cheb od 18:00 hodin v přímém přenosu odvysílá Aréna Sport.

Kompletní informace o české Extralize mužů ve stolním tenisu 2021/2022 najdete ZDE: https://stis.ping-pong.cz/tabulka/svaz-420000/rocnik-2021/soutez-4402

  • Facebook
  • Twitter