Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Birell Aréně omlazené El Niňo!

/
/
/
639 ZobrazeníSouboje stolních tenistů HB Ostrov Havlíčkův Brod a SF SKK El Niňo Praha patřily vždy k ozdobám české nejvyšší soutěže. Není divu, vždyť tým z Kotlářky je s devíti mistrovskými tituly vůbec nejúspěšnějším českým klubem v historii. A HB Ostrov přes své krátké působení na extraligové scéně se čistým hattrickem z let 2014, 2015 a 2016 rovněž zařadil mezi nejlepší české kluby.

Co ještě víme o soupeři…

Ještě vloni pražské El Niňo sahalo po jubilejním desátém českém titulu, když suverénně ovládlo základní část české Extraligy, která se ale kvůli pandemii Covid-19 nedohrála. Následně bylo zrušeno i play-off, a tak v sezóně 2019/2020 mistrovský titul v soutěžích družstev nebyl udělen…

Vloni v létě pak v pražském El Niňu došlo k velkým změnám. Úspěšné mužstvo opustila trojice zkušených hráčů Dmitrij Prokopcov, Jakub Kleprlík, Stanislav Kučera. Kolem “kotlářské ikony“ Petra Kauckého se vytvořil se nový tým, ve kterém pravidelně hrají mladí stolní tenisté jako Slovák Jakub Zelinka, Vojtěch Rozínek, Filip Černota, Matěj Stach, Jakub Kaucký či benjamínek družstva Martin Šíp (ročník narození 2006).
V probíhajícím ročníku Extraligy je omlazené El Niňo na sedmém místě průběžné tabulky. Ze tří výher je určitě nejcennější ta z 9. ledna letošního roku nad TTC ENFIREEX Ostrava. Poslední dva extraligové zápasy El Niňo těsně prohrálo: v Ostravě s týmem TJ Ostrava KST i doma se Sokolem Hradec Králové shodně 2:3.

Hráčský kádr devítinásobného mistra ČR SF SKK El Niňo Praha prošel vloni v létě výraznými změnami…

HB Ostrov v letošním extraligovém ročníku ještě nezaváhal. V devíti zápasech nasbíral plný počet 27 bodů a suverénně vede průběžnou tabulku. Páteční zápas s celkem SF SKK El Niňo Praha bude mít zvláštní příchuť pro čtyřlístek havlíčkobrodských stolních tenistů. Před touto sezonou totiž do HB Ostrov přišli bývalí hráči El Niňa Dmitrij Prokopcov, Tomáš Tregler a Michal Obešlo, další do party Bohumil Vožický v Havlíčkově Brodě působí již třetí sezonu, letos ale poprvé jako hráč…

Utkání 7. extraligového kola mezi HB Ostrov Havlíčkův Brod a SF SKK El Niňo Praha se hraje v Birell Aréně v pátek 29. ledna od 18:00 hodin. Můžete ho sledovat LIVE v rámci komentovaného přenosu na YouTube – ZDE: https://youtu.be/M5_g2sOtYdc Nenechte si špičkový stolní tenis z Havlíčkova Brodu ujít!

Pohled na soupisky obou týmů:

HB Ostrov Havlíčkův Brod
Hráčský kádr: Dmitrij PROKOPCOV, Tomáš TREGLER, Michal OBEŠLO, Radek SKÁLA, Mohamed SHOUMAN, Josef ŠIMONČÍK. Hrající trenér: Bohumil VOŽICKÝ. Manažer: Miroslav JINEK.

SF SKK El Niňo Praha
Hráčský kádr: Petr KAUCKÝ, Jakub ZELINKA, Filip ČERNOTA, Vojtěch ROZÍNEK, Matěj STACH, Jakub KAUCKÝ, Kryštof PŘÍDA, Martin ŠÍP. Manažer a hrající trenér: Petr KAUCKÝ.

  • Facebook
  • Twitter