Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

/
/
/
913 Zobrazení

Ve dnech 13. až 17. listopadu se konalo Mistrovství Čech do deseti let v klasickém šachu. Kraj Vysočina na divokou kartu reprezentoval velmi nadějný sedmiletý mladý šachista Martin Policar z TJ Spartak Pelhřimov.

Martin předvedl velmi dobrý výkon a v silné konkurenci starších hráčů  uhrál 5 bodů z 9 partií. Zážitkem pro něj byla simultánka s  mezinárodním mistrem Janem Vykoukem. Z účasti 60 hráčů se umístil v první polovině celkového pořadí a obsadil 23. místo.

Na jaře ho čeká MČR, na které se nominoval na Mistrovství Moravy a Slezska v Koutech nad Desnou (26.-31. října). Zde se mu vedlo ve stejné věkové kategorii o něco lépe, vyhrál 6 partií z 9 a skončil na 13. místě z 71 hráčů. Byl druhým nejúspěšnějším hráčem v této kategorii z Kraje Vysočina.