Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

U Laviček na Žďársku se v neděli srazila dvě auta

/
/
/
369 ZobrazeníV neděli 7. července po deváté hodině dopoledne vyjeli policisté k dopravní nehodě do katastru Laviček na Žďársku. Osmadvacetiletý řidič osobního vozu Opel se střetl s fiatem.

„Řidič vozu Opel jel od Velkého Meziříčí směrem ke Stránecké Zhoři a začal odbočovat na nájezd dálnice D1 ve chvíli, kdy v protisměru jelo osobní auto Fiat, a došlo ke střetu. Náraz odhodil vozidlo Opel na nákladní vozidlo Daf s návěsem, jehož řidič se soupravou stál na výjezdové větvi z dálnice D1. Při dopravní nehodě se zranila jedna osoby. Policisté provedli šetření, místo nehody ohledali a zadokumentovali. Dechovými zkouškami vyloučili přítomnost alkoholu u všech řidičů. Při dopravní nehodě došlo k předběžné škodě za více než 300 tisíc korun,“ popsala událost policejní mluvčí Michaela Lébrová. Dopravní nehodu šetří policisté z dopravního inspektorátu Žďár nad Sázavou.

Úvodní foto: Místo havárie u Laviček, archiv Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter