Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

U Janovic na Jihlavsku se čelně srazila dvě osobní auta, nehoda si vyžádala zranění

/
/
/
607 ZobrazeníV úterý 12. července před sedmou hodinou ranní se čelně střetla dvě osobní auta na silnici mezi Janovicemi a Rudolcem na Jihlavsku. Na místě zasahovaly složky Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina.

„Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Při nehodě se zranili dva lidé a skončili v péči zdravotníků,“ popsala Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině.

Před sedmou hodinou ráno jel po silnici ve směru od Janovic na Rudolec čtyřiadvacetiletý řidič vozu Škoda. „Vyjel s autem do protisměru, kde se střetl s vozem Citroën. Při dopravní nehodě utrpěli zranění oba řidiči. Řidič škody byl zdravotnickou záchrannou službou převezen na ošetření do jihlavské nemocnice. Místo nehody policisté ohledali a zadokumentovali. Provedenými dechovými zkouškami u obou řidičů požití alkoholu vyloučili. Na vozidlech vznikla předběžně vyčíslená škoda 120 tisíc korun,“ dadala policejní mluvčí Jana Kroutilová. Dopravní nehodu policisté šetří.

Jedno z havarovaných aut na silnici mezi Janovicemi a Rudolcem na Jihlavsku, foto: HZS Kraje Vysočina
  • Facebook
  • Twitter