Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

U havárií v úterý a ve středu zasahovali na Vysočině hasiči

/
/
/
1139 ZobrazeníV úterý 4. září odpoledne zasahovali pelhřimovští profesionální hasiči u dopravní nehody osobního auta na silnici spojující Hodějovice a Červenou Řečici na Pelhřimovsku. V průběhu zásahu se stala v koloně před místem nehody další dopravní nehodě. K další havárii došlo ve středu ráno na Třebíčsku.

Nehoda u Hodějovic na Pelhřimovsku, foto: HZS Kraje Vysočina

„Osobní vůz skončil po nehodě mimo vozovku převrácený na střeše. Uvnitř zůstal zaklíněný zraněný řidič. Hasiči jej museli z vozu vyprostit za použití hydraulického nářadí. Zraněný muž byl do nemocnice převezen sanitním vozem.
V průběhu zásahu došlo v koloně před místem nehody ke střetu osobního vozidla a motocyklu. Při nehodě se zranil motocyklista, kterého po nezbytném ošetření na místě události transportovali zdravotníci do nemocnice letecky,“ popsala Petra Musilová, tisková mluvčí krajských na Vysočině.  Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen.

Okolo páté hodiny ranní se stala ve středu 5. září další nehoda u Sokolí na Třebíčsku, zranil se u ní jeden z účastníků. „Vůz skončil po nehodě převrácený na střeše. Při nehodě se zranila jedna osoba, kterou zdravotníci po nezbytném ošetření na místě události převezli sanitním vozem k dalšímu ošetření do nemocnice,“ dodala tisková mluvčí. Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

  • Facebook
  • Twitter