Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tři sestry a Horkýže slíže zavítají do Brodu

/
/
/
1227 ZobrazeníUž několik let je pěknou tradicí, že koncem kalendářního roku koncertuje v Havlíčkově Brodě skupina Tři sestry. Koncert se koná v pátek 29. listopadu v Kulturním domě Ostrov, vstup do sálu je od 18.30 a začátek v 19.30.

Po veleúspěšných tour z roku 2010, 2013 a 2016 se po třech letech opět potkají na jednom pódiu soubory Tři sestry a Horkýže slíže v rámci Bratia & Sestry Gambrinus tour 2019, které zahrnuje jedenáct koncertů po České republice. Tour začalo 15. listopadu v Liberci a skončí 14. prosince v Prostějově.
Obě skupiny představí během svého dvouhodinového koncertu průřez svojí dosavadní tvorbou. V současné době kapelu Horkýže slíže tvoří Petr Hrivňák neboli Kuko – baskytara a zpěv, Mário Sabo přezdívaný Sabotér – sólová kytara, Juraj Štefánik alias Doktor – kytara a Marek Viršík neboli Vandel – bicí a zpěv. Horkýže slíže mají svérázné texty a některé by mohly zaznít v televizi asi až po 22 hodině. Cena vstupenky v předprodeji 490 Kč a na místě za 550 Kč.
Pořadatel koncertu ZL Production Plzeň vyhlašuje soutěž o šest volných vstupenek. Otázka zní: Jaký je název posledního alba skupiny Horkýže slíže?
Správnou odpověď pošlete do čtvrtka 28. listopadu do 12.00 na mailovou adresu: soutezimovstupenku@seznam.cz. Uveďte své jméno včetně mobilního čísla pro včasné upozornění na výhru.

  • Facebook
  • Twitter