Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Třebíčští kriminalisté dopadli pachatele sexuálního útoku

/
/
/
552 ZobrazeníPachatel, který se v neděli 18. srpna dopustil v Třebíči sexuálního útoku vůči mladé ženě, skončil v rukou policistů. Policejní komisař zahájil trestní stíhání čtyřiatřicetiletého muže, který byl obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu.

„V neděli 18. srpna napadl útočník ženu, když se vzdálila do prostoru za prodejní stánek na letní kulturní akci, kde zůstala osamocená. Zezadu ji držel a osahával. Napadená žena se aktivně bránila a snažila se muži vysmeknout, což se jí po chvíli vzhledem k intenzitě jejího odporu podařilo. Ze sevření muže se vyprostila a utekla. Pachatel poté lokalitu okamžitě opustil.
Vyděšená a značně rozrušená mladá žena požádala o pomoc náhodné lidi, kteří se v okolí v tu dobu nacházeli, a své kamarádky, kteří jí poskytli oporu a přivolali policisty, “ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Třebíčští kriminalisté podezřelého muže v pondělí ho dopadli. Na základě shromážděných důkazů zahájil policejní komisař trestní stíhání čtyřiatřicetiletého muže z Třebíčska. „Muž byl obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu znásilnění,“ dodal Milan Špaček, vedoucí oddělení obecné kriminality s tím, že obviněný muž v minulosti nebyl soudně trestán.
Případ kriminalisté dále vyšetřují. „Za spáchaný trestný čin lze uložit trest odnětí svobody až na deset let,“ uzavřel vedoucí třebíčských kriminalistů Milan Špaček.

  • Facebook
  • Twitter