Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Třebíčské kolečko nabídne na Sokolském stadionu v Třebíči hudbu i filmy

/
/
/
1743 ZobrazeníOd čtvrtka 5. do úterý 11. srpna bude pokračovat Třebíčské kolečko na Sokolském stadionu v Třebíči. Návštěvníky čeká promítání pod širým nebem, program nabídne i dvě české filmové novinky.

Diváci uvidí mimo jiné komedie Matky a rodinný film Gump – pes, který naučil lidi žít. Kromě promítání připravilo Městské kuturní středisko v Třebíči také vystoupení revivalových kapel a koncert třebíčského Dua Majka Fialová a Jarda Švarc.

Začátek je ve čtvrtek 5. srpna projekcí české komedie Davida Ondříčka Samotáři. V pátek proběhne koncert revivalových kapel – Perpetum Jiřího Schelingera a Katapult revival Znojmo, v sobotu nabídne program filmovou novinku Matky, hudební film Yesterday, následovat bude česká komedie Ženy v běhu.
V úterý vystoupí odpoledne zmíněné třebíčské Duo a večer vás čeká další filmová novinka český film Gump – pes, který naučil lidi žít . Ve středu 11. srpna zakončí Kolečko na Sokoláku americký kultovní akční film Quentina Tarantina Pulp Fiction: Historky z podsvětí.
Program Kolečka na Sokoláku najdete na webových a FB stránkách Městského kulturního střediska Třebíč. Promítat se začne vždy po setmění nejdříve ve 21.15.


Vstupenky na jednotlivá filmová představení v ceně 50 Kč zakoupíte v místě konání vždy půl hodiny před začátkem promítání a vstupenky v ceně 50 Kč na páteční koncert revivalových kapel budou k dispozici hodinu před začátkem koncertu.
Akce proběhne dle aktuálně platných hygienických opatření.

  • Facebook
  • Twitter