Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Třebíčská společnost TTS energo v žebříčku nejlepších firem

/
/
/
880 ZobrazeníKaždý rok na podzim vyhodnocuje Panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius sto nejlepších českých firem, které ve své činnosti dosahují vynikajících, mimořádných nebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

Letos akce oslavila už 25. ročník a mezi stovku nejlepších probojovala i třebíčská energetická firma TTS energo, s. r. o., která skončila na 71. místě.
TTS energo, která odbornou komisi zaujala tím, že patří mezi nejlepší podniky vyrábějící tepelnou energii z biomasy, tak navázala na svůj loňský úspěch, kdy coby nováček od Comenia obdržela ocenění v oborové podkategorie Dynamický růst a stabilita.
„Skutečnost, že jsme se dokázali z dílčí podkategorie za jediný rok dostat do hlavní kategorie, je pro mě velmi příjemné a milé překvapení,“ sdělil ředitel TTS energo, s. r. o., Richard Horký. „Ceny Comenius jsou v obchodním a finančním světě brány jako jedny z nejlepších vizitek, které jasně říkají, že oceněná firma svou práci odvádí opravdu velmi dobře. I díky tomu jsme se letos ocitli ve společnosti takových společností, jako je Škoda Auto, ČEZ, Lesy ČR, ale třeba i Česká televize,“ dodal.

  • Facebook
  • Twitter