Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Třebíč vyhlásila granty pro rok 2019

/
/
/
688 ZobrazeníRada města Třebíč vyhlásila Grantový systém města Třebíče pro rok 2019. Od 4. do 11. února 2019 mohou zájemci předkládat své žádosti o finanční příspěvky na projekty. V grantovém systému je prostřednictvím šesti programů připravena k rozdělení celková částka 2 000 000 korun.

Jeden žadatel může v rámci celého grantového systému podat maximálně čtyři žádosti. Minimální poskytnutá částka je 5 tisíc, maximální pak 50 tisíc korun.

Všechny programy, kromě programu Cestovní ruch, slouží k realizaci projektů nekomerčního charakteru. Žádosti mohou zájemci podávat do pátku 11. února 2019.

Ve středu 9. ledna od 16 hodin proběhne také informační schůzka, na které žadatelé získají informace potřebné k řádnému vyplnění a podání žádostí do vyhlášeného grantového systému. Schůzka se bude konat v zasedací místnosti 211, ve druhém patře radnice na Karlově náměstí.

Grantový systém je finančním nástrojem, který slouží k finanční podpoře realizace projektů, které jsou v souladu s rozvojovými záměry města. Jednotlivé grantové programy, jsou zaměřeny na různé oblasti života obyvatel města od volnočasových aktivit, přes kulturu a cestovní ruch až k ekologii a prevenci kriminality a podpory prorodinné politiky.

Podrobné informace jsou k dispozici na webových stránkách města.

  • Facebook
  • Twitter