Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Třebíč hostila baseballový pohár nejmladších hráčů

/
/
/
705 ZobrazeníTřebíčský baseballový areál Na Hvězdě hostil o víkendu vrcholný podzimní turnaj nejmladší soutěžní kategorie – Český baseballový pohár hráčů do osmi let, divize Morava.

I přes nepříznivé počasí se pořadatelům z klubu Nuclears podařilo připravit hřiště tak, aby bylo možné odehrát všech dvacet naplánovaných utkání ve zjednodušeném baseballu. Osmička nejlepších moravských celků bojovala ve dvou základních skupinách o postup do následného play-off.

Domácí tým Třebíč Nuclears na úvod podlehl pozdějšímu finalistovi – Drakům Brno 9:15. V utkání s Olympií Blansko si Třebíč nejdřív vybudovala slibný náskok 6:0

. Pak ale soupeř několika tvrdými odpaly snížil a dostal se zpátky do hry. Nakonec v dohrávce zápasu Blansko porazilo Třebíč 11:10. „Celou sezonu a také v tomto utkání jsme se drželi strategie dát prostor všem hráčům na lavičce. Dává mi to pro budoucí rozvoj hráčů větší smysl, než hrát se základní devítkou a být o jedno dvě místa výše v konečném pořadí,“ uvedl k těsné prohře hlavní trenér Petr Kuchařík.

Následné vítězství nad Arrows Ostrava 13:7 tak už nemohlo nic změnit na tom, že Nuclears budou hrát o konečné páté až osmé místo. Po výhře nad Ježky Jihlava 12:9 mladí hráči Třebíče podlehli týmu Pipas Brno 8:14 a v poháru divize Morava jim tak patří šestá příčka.
„Během dvou dnů jsme odehráli pět kvalitních utkání. Pro mě je důležité, aby si v této kategorii všichni z týmu zahráli. I díky mladším spoluhráčům z kategorie do sedmi let se nám podařilo sehrát vyrovnané partie. Zároveň nám turnaj ukázal, že nás ještě čeká hodně práce,“ uzavřel účinkování svých svěřenců trenér Kuchařík.

Zlato si z Třebíče odvezli Hroši Brno, kteří ve finále těsně přehráli Draky Brno 9:8. Bronz patří Blansku, které stejným výsledkem 9:8 porazilo v utkání o třetí místo brněnskou Techniku.

  • Facebook
  • Twitter