Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Traktor vyprodal koncert v Havlíčkově Brodě

/
/
/
1416 ZobrazeníPo vydání alba Šachoffnice se skupina Traktor vydala od 15. ledna 2019 na koncertní šňůru po městech v ČR pod názvem Šachovnice tour 2019. V pátek 8. března dorazil TRAKTOR do Havlíčkova Brodu.

Kdo si nezakoupil lístky v předprodeji byl bez šance dostat se do Kulturního domu Ostrov, protože lístky na koncert byly vyprodaný. Na brodském pódium se představila v roli předskokana skupina Forrest Jump. Po vytvoření dobré atmosféry se ve 20.45 dočkali fanouškové skupiny Traktor jejich první skladby Defenestrace. Na úžasném koncertě bylo odehráno celkem 19 skladeb včetně tří přídavků. Z nového alba Šachoffnice zaznělo šest skladeb: Šachoffnice, Transfúze, Milovanej prokletej , Depresárium, AD/HD of the world a Horizont.

„V Havlíčkově Brodě jsme nikdy nehráli a proto jsme měli obavu kolik přijde lidí. Publikum bylo výborné a zpívalo s námi. Fanouškové na nás v rámci turné chodí ve velkém počtu a daří se vyprodávat koncerty,“ řekl zpěvák Martin Kapek, který také přítomným vysvětlil vznik svátku Mezinárodního dne žen a při té příležitosti pogratuloval všem přítomným dívkám, slečnám a paním. Celé turné po jedenácti městech produkuje agentura ZL Production, s. r. o. Díky tomu je zajištěné výborné ozvučení a světelná show.

  • Facebook
  • Twitter