Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tragická srážka vlaku a osobního auta na Jihlavsku

/
/
/
556 ZobrazeníVe čtvrtek 28. října po sedmé hodině ranní došlo na železničním přejezdu u Mysliboře směrem na Sedlejov na Jihlavsku ke srážce osobního motorového vlaku a osobního auta, jehož řidič zůstal podle informací policistů ve voze zaklíněný a na místě podlehl následkům těžkých zranění.

„Ve vlaku cestovalo celkem šest osob a ve vozidle cestoval pouze jeho řidič. Ve vlaku se nikdo nezranil. Policisté z dopravního inspektorátu Jihlava prvotním šetřením na místě zjistili, že šedesátiletý řidič vozu projížděl po silnici ve směru od Mysliboře na Sedlejov a z dosud nezjištěných příčin přehlédl přijíždějící osobní vlak. Další okolnosti tragické dopravní nehody šetří policisté z dopravního inspektorátu Jihlava,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

Na místo události vyjela nejbližší výjezdová skupina zdravotníků – lékařská posádka z Telče. „I přes okamžitý zásah našich zdravotníků nebylo možné pacienta zachránit. Utrpěl těžká zranění neslučitelná se životem a lékař záchranné služby pouze konstatoval smrt. Na místo události byl dovolán koroner,“ dodal Petr Janáček, tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina.

  • Facebook
  • Twitter