Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tragická havárie zkomplikovala dopravu na dálnici D1 na Vysočině

/
/
/
534 ZobrazeníV úterý 21. prosince před půl pátou ráno došlo na 106. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno na Vysočině k havárii. Na místě zasahovaly složky Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina.

„Na základě dosavadního šetření policisté zjistili, že řidiči dvou dodávkových vozidel zastavili na krajnici kvůli defektu. Muže, který z jedné z nich vystoupil, následně srazilo jiné projíždějící auto. Muž utrpěl těžká zranění, kterým podlehl,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že tragickou dopravní nehodu policisté dál šetří.

Na místo havárie vyjely také dvě pozemní posádky zdravotníků z Jihlavy. „I přes okamžitou pomoc svědků události a maximální úsilí našich záchranářů se pacienta nepodařilo zachránit a svým těžkým zraněním na místě podlehl,“ potvrdil smutnou bilanci události Petr Janáček, tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina.

  • Facebook
  • Twitter