Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tradiční zvěřinové hody v Horní Krupé

/
/
/
935 ZobrazeníV Horní Krupé se v sobotu 1. září uskutečnily oblíbené zvěřinové hody, které nalákaly nejen místní gurmány. Zavítali sem i lidé z Havlíčkova Brodu. Před obecním domem na parkovišti byly stánky ve kterých se vařilo a také nabízely alkoholické nebo nealkoholické nápoje.

V domě obecního úřadu fungovala kuchyň a její menu nabízelo zvěřinový vývar, kančí guláš, jelení guláš, výpečky z divočáka, jelení svíčkovou a kančí se šípkovou. Kdo si chtěl nějaké jídlo odnést domů mohl si zakoupit box na jídlo. Na sále zněly fanfáry trubačů. K prohlédnutí byla výstava trofejí nebo video projekce s mysliveckou tématikou. Snad po dešti došlo i na slíbené opékaní buřtů. Pro děti do 15 let byla tato pochutina zdarma. Zvěřinové hody uspořádal Myslivecký spolek Horní Krupá, který má osmnáct členů a hospodaří na pronajaté ploše 1 600 hektarů.

  • Facebook
  • Twitter