Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tradice TKZ Polná pokračuje s novými investory

/
/
/
2054 ZobrazeníTradiční český výrobce stavebního a nábytkového kování TKZ Polná, spol. s r. o., změnil vlastníky. Novými majiteli společnosti se ve čtvrtek 1. října stali společnosti HMS Invest a ROSE Investments.

Vedením společnosti TKZ Polná byl pověřen Petr Janů, který se stává jednatelem a generálním ředitelem společnosti. Druhým jednatelem a provozním ředitelem byl jmenován Milan Boštík.
Výroba kovového zboží má v Polné stoletou tradici. První Továrna na Kovové Zboží byla založena roku 1911 a tradice výroby se zde udržela dodnes. V současnosti patří TKZ Polná mezi největší české výrobce nábytkového a stavebního kování. Přibližně polovinu své produkce společnost exportuje na Slovensko a do dalších dvaceti zemí celého světa.
Noví majitelé jsou zastoupeni Michaelou Santel a Martinem Valachem a Rudolfem Rentschem. Michaela Santel je specialistkou v oblastech informačních technologií a lidských zdrojů. Martin Valach a Rudolf Rentsch spoluvlastní skupinu ROSE, která strukturuje a spravuje majetky podnikatelských rodin v České republice i v zahraničí. „Budeme pokračovat v budování tradice značky TKZ na domácím i zahraničním trhu a nadále provozovat továrnu v Polné jako samostatnou společnost vlastněnou transparentními vlastníky,“ řekl za nové vlastníky společnosti Martin Valach.
Generálním ředitelem společnosti TKZ Polná, spol. s r. o., byl jmenován Petr Janů, který doposud zastával funkci obchodního ředitele a v TKZ působí od roku 1989. Současně byl Petr Janů jmenován jednatelem společnosti. Druhým jednatelem a provozním ředitelem byl jmenován Milan Boštík, který doposud působil v TKZ jako výrobní ředitel. Společnost vykazuje stabilní růst tržeb a je v dobré kondici. „Máme velký potenciální úspěch v zahraničí. S novými vlastníky přichází nové nápady a energie pro obchodní expanzi,“ komentoval generální ředitel společnosti Petr Janů.
Společnost TKZ Polná zaměstnává v současné době přes 160 zaměstnanců. Je členem sdružení MEZA, které je součástí evropské asociace ARGE – výrobců zámků a stavebního kování. Od roku 2010 je držitelem značky Český výrobek.

  • Facebook
  • Twitter