Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Testování na jihlavských základních školách neodhalilo jediného pozitivního žáka

/
/
/
454 ZobrazeníV současné době je testování na základních školách nejen z nařízení vlády pozastaveno. Od začátku školního roku proběhla tři testování, při žádném se neobjevil na základních školách v Jihlavě pozitivní případ.

Testování na základních školách v Jihlavě proběhlo 1., 6. a 9. září. Od začátku tohoto týdne je pravidelné plošné testování žáků základních škol pozastaveno. Jedinou komplikaci zaznamenala Základní škola Demlova minulý pátek.

„Jednomu z žáků vyšel pozitivní antigenní test, a to i při opakovaném testování. Všichni spolužáci ze třídy tedy odešli domů do karantény, dokud nepřišly výsledky PCR testu, které byly negativní. Poté se žáci do školy opět vrátili,“ uvedl vedoucí odboru školství, kultury a tělovýchovy Tomáš Koukal.

V jihlavských školních lavicích je od 1. září 587 nových prvňáčků, celkově má Jihlava 11 základních škol, do kterých chodí 5370 žáků.

  • Facebook
  • Twitter